czwartek, 18 kwietnia 2024
Strona główna Nowy
Ostatnio dodane:
Rejestracja

Witamy na Portalu Muzyki Trance!


Jest nam niezmiernie miło, że postanowiłeś/aś odwiedzić nasz potal i zarejestrować w nim swoje własne konto, które pozwoli korzystać Ci ze wszystkich oferowanych przez nas usług. Pamiętaj, że rejestracja jest w pełni dobrowolna. Prosimy Cię o podanie tylko i wyłącznie danych, niezbędnych do korzystania z serwisu. Nie interesuje nas skąd jesteś, ile masz lat oraz czym się zajmujesz. Szanujemy Twoją prywatność. Nigdy nie udostęnimy poniszych danych osobom trzecim. Zawsze będziesz miał wgląd do danych, które za chwilę podasz. Będziesz mógł usunąć trwale swoje konto bez podawania przyczyny. W dowolnym momencie będziesz mógł zarejestrować konto ponownie na te same dane. Uprzejmie prosimy, abyś zapoznał się z naszą polityką prywatności przed podaniem poniższych danych oraz rejestracją w serwisie.

*
Chcemy wiedzieć, jak możemy się do Ciebie zwracać.
*
Wpisz swoją nazwę użytkownika, którą będziesz podpisywał wypowiedzi i używał podczas logowania.
*
Na powyższy adres poczty elektronicznej wyślemy Ci link aktywacyjny, który umożliwi Ci pełne korzystanie z portalu.
*
Wpisz hasło, które będzie Ci potrzebne do logowania się w serwisie.
*
W celu uniknięcia pomyłki, dla pewności - podaj proszę jeszcze raz hasło.
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Wciskając przycisk "zarejestruj", oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z naszą polityką prywatności oraz rozumiesz i akceptujesz zawarte w niej informacje.

Jeżeli Twoja rejestracja przebiegnie pomyślnie, nie otrzymasz żadnego komunikatu. System automatycznie przekieruje Cię na strone główną portalu. Pamiętaj, że musisz kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymasz na podany powyżej adres poczty elektronicznej w ciągu najbliższych dziesięciu minut. Jeżeli rejestracja nie powiedzie się, pozostaniesz na obecnej stronie. Popraw swoje dane i spróbuj ponownie. Jeżeli jesteś przekonany/a, że wszystkie wypełnione przez Ciebie dane są poprawne, a nie możesz korzystać ze swojego konta lub nie otrzymałeś/aś linku aktywacyjnego, napisz do nas na adres redakcja@iTrance.pl podając swoją nazwę użytkownika. Nie musisz podawać hasła, które wpisałeś/aś powyżej. Nigdy nie będziemy Cię o to prosić. Jeżeli ktoś kiedykolwiek poprosi Cię o podanie hasła do swojego konta - nigdy tego nie rób i poinformuj nas jak najszybciej o zainstniałej sytuacji.


Dziękujemy za rejestracje i życzymy przyjemnego korzystania z serwisu!Najnowsze albumy

News image

Solarstone & Bryan Kearney - Pure Trance, Vol. 3

Czas na trzecią odsłonę, bardzo popularnej serii kompilacji z muzyką klubową. Jak mówi Wam sam tytuł, na pewno nie usłyszycie tutaj znanych z radia, komercyjnych utworów. Album o nazwie „Pure Trance,... Więcej...

News image

Various Artists - The Sound Of Garuda 2009-2015

Kiedy w 2009 roku, popularny brytyjski DJ i producent Gareth Emery powoływał do życia swój label, nikt nie spodziewał się, że w ciągu zaledwie kilku lat stanie się jednym z najważniejszych wydawców m... Więcej...

cytat

 

 

Każda sztuka zawsze dąży do tego, by stać się muzyką.

 

 

 

 

- Walter Pater

Szczególnie polecane imprezyFotorelacje z ostatnich wydarzeń